
Zestig procent flats Punt aan de Laan verkocht
MORTSEL - Het nieuwe woonproject Punt aan de Laan op de hoek van de Fruithoflaan en de Roderveldlaan in Mortsel verloopt vlot.
Na een goed jaar staat de ruwbouw van de 195 appartementen, verdeeld over twee gebouwen, recht. “Nu kan de afwerking beginnen. Als alles op schema blijft verlopen, verwachten we de oplevering van het project in het najaar van 2015”, vertelt Louis Convents van projectontwikkelaar Woonplanners uit Edegem.
Met de verkoop van de appartementen zit het ondertussen ook goed. “Op dit moment is ongeveer zestig procent van de appartementen verkocht. Dat is helemaal volgens plan.” Op het gelijkvloers is plaats voor drie commerciële ruimten maar daarvoor zijn nog geen kandidaten. “De verkoop van deze winkelruimten heeft misschien te weinig in de kijker gestaan. Een horecazaak is hier niet op zijn plaats maar zaken als een dagbladhandel, apotheek, kinderdagverblijf of dokterspraktijk zullen hier een perfecte ligging vinden”, besluit Convents.
Bron: Het Laatste Nieuws

Dronebeeld van de werf

Dronebeeld van blok A van Punt aan de Laan