Punt aan de laan - b.8.6
Roderveldlaan 100 bus 57, 2600 Antwerpen Berchem
Oppervlakte
144.8m²
Timing
Onbekend
Prijs
Prijs op aanvraag
Dit appartement heeft dienst gedaan als modelappartement en wordt nu verkocht omdat het gebouw volledig uitverkocht is. Het appartement is gelegen op de 8ste verdieping, met 2 zeer ruime leefterrassen, één terras (15 m²) aansluitend op de living en de keuken, en één terras (15 m²) aansluitend op de master bedroom. Het omvat 3 slaapkamers, een ruime living en keuken met zeer veel lichtinval, 2 toiletten, één badkamer, een douchekamer, een ruime berging en een inkomhal. Het vrije zicht op deze hoge verdieping is ronduit fenomenaal.
Het gebouw is gelegen op de hoek van de Roderveldlaan, de Lode Vissenaekenstraat en de Fruithoflaan, op grondgebied Mortsel. Een ideale ligging voor wie overal dichtbij wil zijn en tegelijk wil genieten van een gezonde, groene en rustige woonomgeving. Te voet naar de prestigieuze Fruithoflaan, haar speciaalzaken en supermarkten, sportcentrum Het Rooi en de vele scholen en parken in de buurt. Met de fiets, tram of bus naar hartje Mortsel en het bruisende Antwerpse stadsleven. Met de auto, trein of het vliegtuig naar heel België en de rest van de wereld, via de gemakkelijk te bereiken autosnelwegen, het station van Berchem of de vlieghaven van Deurne.
Ondergronds worden voldoende autostaanplaatsen voorzien.
Dit appartement wordt verkocht onder registratierechten voor de grondwaarde en onder het BTW-stelsel voor de constructiewaarde.
Voor meer informatie of een afspraak ter plaatse kan u terecht op het nummer 0474/101.101, of mail verkoop@woonplanners.be rechtstreeks bij de ontwikkelaar Woonplanners.
144,80 m² met fenomenaal uitzicht
3 slaapkamers
2 badkamers & 2 toiletten
2 ruime leefterrassen
